DijiCafe Projesi

Neden DijiCafe?

DijiCafe, kafe, restoran ve otellerde dijitalleşmenin yeni yoludur. DijiCafe, dijital menü sistemiyle müşterilerin menüyle temasını kesmekte ve müşteriye daha güvenli bir sipariş ortamı oluşturmaktadır. Aynı zamanda sistem eksiksiz bir paket yapısına sahiptir. Siparişler otomatik olarak adisyon sistemine düşer. Adisyon sistemi yazıcınıza bağlanarak otomatik olarak siparişi yazdırır ve her şey temassız olarak gerçekleşmiş olur.

Adisyon sisteminde siz işletmeler müşteri performansını ve ürün performansını raporlayabilirsiniz. Böylece günlük ve aylık olarak hangi ürünün daha çok tercih edildiği raporlayarak üretim ve alımlarını bu yöne yöneltebilirsiniz. Aynı şekilde satış raporlarını da alarak gelir gider takibi yapabilirsiniz.

Paket sistemiyle dışarında sipariş alabilir, sistem raporlarınıza ekleyebilir, görebilir ve paket servisi yapan personellerinizin raporlamasını çıkartabilirsiniz.

DijiCafe Nasıl Çalışır?

Müşteri Masaya Oturur -> Telefonundan QR Kodu Okutur -> Dijital Menü'den Sepetini Oluşturur -> Üyelik Kontrolü Yapar -> Siparişi Onaylar

Sipariş Sesli ve Görsel Bildirim ile Adisyon Sistemine Düşer -> İşletme Onaylar -> Otomatik Yazıcı Çıktısı Gönderilir -> Temassız İşlem Tamamlanır

--- / --- / ---

İşletme sahibi olarak panel aracılığı ile anlık fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

Raporlama sayesinde satış ve ürün raporlarınızı alabilirsiniz.

Temassız sipariş sayesinde müşterilerinize güvenle hizmet verebilirsiniz.